Resort with Fountain

היפוקרטס מכון בריאות בפלורידה

תוכנית יחודית בת 21 יום לריפוי יסודי ולניקוי רעלים
אחד ממרכזי הריפוי המתקדמים בעולם – מכון היפוקרטס שבפלורידה!

   

Hippocrates Wellness TripAdvisor Rating

21 יום של “בוסט” למערכת החיסון, העמסת הגוף בכל הנוטריאנטים (ויטמינים, נוגדי חימצון ומינרלים) הנדרשים לריפוי יסודי ותהליך ניקוי רעלים יעיל ובטוח.עשרות אלפי אנשים שהשתתפו בתוכנית ריפאו את עצמם ממחלות כרוניות שנמשכו שנים, חלקן מחלות שהוגדרו כמחלות חשוכות מרפא.עשרות אלפי אנשים באו לעשות reset לגוף ולצאת לחיים חדשים עם גוף הנמצא ברמה הבריאותית האופטימלית כאשר הם גדושים בידע, כלים והבנה שתשרת אותם כל חייהם.

חוות הבריאות היפוקרטיס שבדרום פלורידה הינה אחד המקומות המתקדמים ביותר בעולם לריפוי טבעי ממחלות ולניקוי עמוק של הגוף מרעלים. חוות הבריאות היא בעצם מרכז טיפולים טבעיים מתקדמים, הבוחן ומשתמש בטכנולוגיות חדשניות לצורכי ריפוי, חיזוק מערכת החיסון, ניקוי רעלים, ריפוי מסרטן ועוד.

מתוך הביקורים שלנו שם אנחנו יכולים לשתף אתכם שמעבר לערך העצום שבריפוי מדובר על גן-עדן עלי אדמות!

מכון היפוקרטיס נוסד ב 1956 ע”י אן ויגמור, אשר ריפאה את עצמה מסרטן (שלב 4) באמצעות שיטות ריפוי טבעיות.

אן ויגמור האמינה שלגוף יש יכולת לרפא את עצמו מכל מחלה אם ניתנים לו הכלים והתנאים המתאימים ופיתחה שיטת ריפוי המפיקה תוצאות יוצאות דופן.

במהלך 60 השנים האחרונות, מאות אלפי אנשים מרחבי העולם ריפאו את עצמם ממחלות במסגרת השתתפותם בתוכניות הניקוי של מכון היפוקרטס.

המשתתפים בתוכניות הניקוי למדו כיצד לרפא את גופם ולעזור לעצמם לממש את חייהם כשהם חופשיים ממחלות, כאבים והזדקנות מוקדמת, וחזרו לחיים בריאים, שלמים, מלאים ומלאי חיוניות ועוצמה.

התוכנית המיוחדת של מכון היפוקרטיס מקנה למשתתפים בה כלים חיוניים לבריאות שלמה ואיתנה, אשר ילוו אותם לשארית חייהם.

מטרת התוכנית היא להזין כל תא ותא בגוף בתזונה יוצאת דופן באיכותה* המאפשרת במקרים רבים להיפטר מחוליים, כאבים, מחלות אקוטיות וכרוניות

כגון סרטן, לחץ דם, כולסטרול, סוכרת, דלקות פרקים, דלקות כרוניות, קרוהן, קוליטיס, דייביטיס ועוד.

דרך החיים הנלמדת בתוכנית מאפשרת החלמה מלאה ושלמה, שימור הנעורים ושמירה על בריאות איתנה לאורך שנים.

תוכנית הניקוי המהפכנית נוסדה לפני כ-32 שנה ע”י ד”ר בראיין קלמנט ואנה מריה שלקחו את הפרוטוקול המקורי של אן ויגמור והוסיפו לו מגוון טיפולים נוספים שלא היו קיימים בזמנה, כגון טיפולי חמצן בלחץ גבוה, הזרקות תוך ורידיות של ויטמינים ונוגדי חימצון עוצמתיים, טיפולי אוזון תוך ורידיים, שילוב של סאונה אינפרא אדומה ועוד.

התוכנית של מכון היפוקרטיס והדרך בה היא מעוצבת מאפשרת תהליך ריפו עמוק המלווה בחשיבה חיובית, התלהבות, תחושת חיוניות כוח ושמחה, מה שמגביר משמעותית את האפשרות להגיע להישגים בריאותיים אופטימליים.
התהליך מלווה בהדרכה צמודה ע”י צוות רפואי ומקצועי ראשון במעלה, הדואג להתאים לכל אורח את הכלים הנדרשים לו לריפוי עצמי.

המקום:

שטח עצום של יערות טרופיים בדרום פלורידה, סביבה שלווה וקסומה, המאפשרת תנאים אידאליים כדי להירפא, ללמוד ולהתמלא בכוחות חדשים. בשטח מרכז הבריאות יש אגמים, שבילים רבים להליכה בטבע, בריכות שחיה בטמפ’ שונות (ללא כלור או כל חומר כימי אחר), מדשאות רבות, מרכז ספא, חדר כושר מאובזר הכולל העשרה בחמצן תוך כדי התירגול, אחד עשר תאי סאונה אינפרא אדומה המעודדת הפרשת רעלים, מרכז טיפולים מתקדם ועוד.
האווירה במקום חמה, בטוחה, רגועה ותומכת.

התוכנית:

התוכנית מספקת הכשרה יסודית למעבר לאורח חיים בריא ומקנה כלים חיוניים להחלמה מלאה.
תוכנית הריפוי/ניקוי נמשכת שלושה שבועות. המלצתנו המקצועית היא לעבור את התוכנית במלואה.

במהלך התכנית מתרחשת טרנספורמציה לגוף. פשוטו כמשמעו!

התזונה בתוכנית:

תוכנית הריפוי של מכון היפוקרטיס מאפשרת למשתתפים לשפר את בריאותם באופן דרמטי ולטהר את גופם על ידי אימוץ תזונה עשירה בנוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים וחלבונים על בסיס צמחי;

התכנית גדושה במיצים ירוקים (טעימים!), מזונות חיים (RAW FOOD), מגוון עשיר של נבטים, ירקות טריים, מיץ עשב חיטה פעמיים ביום, סלטים
צבעוניים, אגוזים, זרעים ופירות.
מזונות אלו מספקים את ה”חמצן” הנדרש לתאים על מנת לעבור תהליכי ריפוי ויוצרים “סביבה בסיסית” שהינה תנאי הכרחי לבריאות תקינה של תאי הגוף.
כל המזון המוגש לאורך התוכנית הינו מזון אורגני, המגודל ברובו בחווה עצמה בתנאים אופטימאליים ונקטף בסמוך לארוחה (ניתן לסייר בשטחי הגידול האורגניים בחווה ולהתרשם).
המשתתפים נהנים מארוחות גורמה בסגנונות שונים (ים תיכוני, צרפתי, איטלקי ועוד), המוכן ע”י טובי השפים בעולם בתחום ה RAW FOOD.
(גם מזון מרפא יכול להיות סופר מענג! :-(

מה כוללת תוכנית הניקוי / ריפוי:

1.אירוח בפנסיון מלא (מגוון אפשרויות לינה, ראו פירוט מטה)

2.מזון צמחי, טבעוני, אורגני, (90% RAW FOOD), המגודל ברובו במקום ונקטף בסמוך לארוחה. תזונה עשירה באינזימים ובערכים תזונתיים,מיצים ירוקים הנסחטים במקום (טעימים!), מיץ עשב חיטה פעמים ביום.
בופה עשיר (פעמיים ביום, עם אופציה לשלוש-ללא תוספת תשלום) הכולל מזון גורמה נא ואיכותי המוכן ע”י מיטב השפים בעולם בתחום ה- RAW FOOD.
פעמיים בשבוע, בארוחת הערב, מוגש בנוסף לאוכל החי (raw food) גם אוכל אורגני מבושל.

3.שיעורי הכנת מזון RAW FOOD מעשיים + קבלת חוברות מתכונים בכל שבוע.

4.ליווי רפואי אישי צמוד – מעקב שבועי אישי ע”י הצוות הרפואי במקום, המלצות אישיות והתאמה אישית של טיפולים, תוספי מזון וכו’, בהתאם למצבו האישי של המשתתף/ת.

5.בזמן התוכנית יעמוד לרשות המשתתפים יעוץ בבחירת הטיפולים המתאימים מתוך המגוון העצום הקיים בחווה, תמיכה במהלך כל התהליך, עזרה בתקשורת עם הצוות המקצועי והרפואי בחווה (למתקשים באנגלית), הסברים כיצד להתכונן לתוכנית הניקוי בצורה הטובה ביותר.

6.טיפולים פורצי דרך וחדשניים המזרזים ומעודדים תהליכי ריפוי והתחדשות תאים, חיזוק מערכת החיסון והחלמה מזורזת, כגון: טיפולי לייזר L3EO , טיפולים באור, עיסויים מסוגים שונים, ניקוי מעיים עמוק (קולוניק), טיפולי עשב חיטה, חוקנים מסוגים שונים, טיפולים חדשניים בכאב, טיפולי אוזון, טיפולים משלימים לניקוז רעלים, טיפול חמצן בלחץ גבוה, גלי אינפרא אדום, טיפולי ביו-אנרגיה, ניקוז לימפטי, טיפול בהורמונים זהים ביולוגית, טיפולי שיניים טבעיים, כירופרקטיקה, גירוי אלקטרו גולגולת, טיפולי IV (הניתנים דרך הוריד), ביו-פידבק, תראפיה אלקטרו מגנטית, טיפולים פסיכותרפיים פרטניים וקבוצתיים, טיפולי ספא מגוונים.
ניתן לבחור מבין מגוון הטיפולים ולהיעזר בהמלצות האישיות הניתנות ע”י הצוות הרפואי במקום. כל מטופל מקבל חבילת טיפולים בסיסית המותאמת לו אישית ובאפשרותו לקבל טיפולים נוספים בתשלום נוסף.

7.הרצאות מרתקות לאורך היום ע”י צוות החווה (מרצים בעלי ניסיון קליני רב בתחום הבריאות והתזונה) שמטרתן להקנות ידע וכלים מעשיים חיוניים להחלמה עמוקה ומלאה. מגוון ההרצאות עצום. ניתן לבחור מתוך המגוון לאיזו הרצאה רוצים להגיע.

8.פסיכותראפיה – מפגשים טיפוליים של אחד על אחד + מפגשים שבועיים של טיפול קבוצתי והרצאות בריפוי הנפש מוצעים לאורך כל התכנית.

9.פעילות גופנית – הליכת בוקר מודרכת בפארק, שיעורי כושר אישיים וקבוצתיים בחדר כושר מאובזר. שיעורי כושר בתחומים שונים כמו ארובי מים, פילאטיס, יוגה, אימוני כוח, טאי צ’י, קיקבוקסינג אימונים מיוחדים המועשרים בהזרמת חמצן לתאים בזמן הפעילות.

10.פעילויות מגוונות בשעות הערב – ריקודים, מוסיקה חיה, סרטים, הרצאות, אירועי תרבות מקומיים ועוד

11.טיולים מחוץ לקמפוס – טיול חופים בפלורידה, ביקור במרכזי קניות, טיול מסעדות (טבעוניות, רואו פוד, אורגניות) בפלורידה.

12.סלון יופי אורגני הכולל מגוון רחב של טיפולי טיפוח ויופי

13.חווה אורגנית לגידול אורגני מקומי + שיעורים מעשיים לגידול אורגני עצמי.

14.סיורים מודרכים בחנויות טבע מקומיות והכרות עם מגוון רחב של מוצרי מזון חדשים ומרפאים, מזונות על ומוצרים משלימים.

15.חנות מקומית עם מגוון עשיר של מוצרי בריאות, תוספי מזון, עזרים לגידול מזון עצמי, מזונות חיים, ספרים בתחום הבריאות, ספרי הדרכה ומתכונים, קוסמטיקה טבעית ועוד.

16.חיבור לאינטרנט בכל רחבי הקמפוס. מחשב, פקס ומדפסת עומדים לרשות האורחים.

17. GREEN HOUSE– הבית הירוק – חממה מועשרת בחמצן לגידול עשב חיטה ונבטים.

18.בריכות מינראליות, סאונות אינפרא אדום, “חדרי אדים” לניקוז רעלים מוגבר.

 

1.פינות ישיבה קסומות בטבע, ערסלים, פינות אירוח, אזורים פרטיים נעימים לעבודה שקטה על מחשב.

2.מפגשים עם אנשים מגוונים מכל רחבי בעולם המגיעים להחלים ו”להתנקות”. היפוקרטיס הוא כור היתוך תרבותי מרתק המאפשר יצירת מארג קשרים רחב ומהנה.

3.ספריה מקצועית הכוללת מגוון רחב של ספרי בריאות, פנאי, לייף-סטייל ועוד, פינות קריאה שקטות.

4.למי מתאימה התוכנית:

5.לכל אדם הרוצה להעניק לעצמו חויית בריאות ברמה הגבוהה ביותר. חוויה של פעם בחיים.

6.לכל אדם שמעוניין לעבור ניקוי רעלים יסודי ובטוח ולחזק את מערכת החיסון שלו.

7.למחלימים מסרטן המעוניינים לעבור תהליך של ריפוי ללא כימותראפיה והקרנות (המכון מתמחה בטיפול בסרטן באמצעים חדשניים שאינם כרוכים ההתערבות כימית ומהווה אבן שואבת למתרפאים מסרטן מכל העולם)

8.למי שהחלים מסרטן בעבר באמצעות טיפולים ניתוח/כימיוטראפיה ומעוניין להקטין את הסיכוי לחזרת המחלה, למזער את נזקי הטיפולים ולנקות את הגוף משאריות הכימוטרפיה והתרופות.

9.למעוניינים לתת סיכוי אמיתי לרפא את עצמם ממחלות כרוניות ומ כגון דלקת פרקים, פסוריאזיס, סכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול, מחלות מעיים דלקתיות כגון קרוהן וקוליטיס, מחלות כבד, דלקות כרוניות, מחלות לב, מחלות אוטואימוניות כגון לופוס ועוד.

10.לחולים במחלות נוירו-דגנרטיביות כגון טרשת נפוצה, פרקינסון, אלצהיימר, ALS בשלבים המוקדמים.

11.לכל מי שמעוניין להיגמל אחת ולתמיד מתרופות למחלות כרוניות.

12.לאנשים הסובלים מעייפות כרונית, חולשה בלתי מוסברת או כאבים כרוניים.

13.למעוניינים ללמוד באופן מעמיק כלים פורצי דרך ומשני חיים, לחיים בריאים וחיוניים לאורך שנים.

אפשרויות אירוח:

מכון היפוקרטיס מציע מגוון רחב של אפשרויות אירוח בלב הקמפוס – נוף טרופי פראי וירוק, אגמים ובריכות קרות וחמות, מסלולי הליכה לצעידה בטבע ופינות קסומות לישיבה שקטה או בצוותא.
כל בתי המגורים הזמינים במהלך התוכנית נמצאים בשטח הקמפוס. בתוך הקמפוס ניתן להתנייד ברגל (חווייה לכשעצמה), באופניים (שתקבלו כבר ביום הראשון), או בשירותי הסעות פנימיים אשר מסופקים על ידי הצוות במקום בכל רגע בו נדרש (במקרה של מוגבלות או קושי בהליכה).
כל חדרי האירוח משופצים ומוארים ומנוקים (בחומרים אקולוגיים אורגניים) בכל יום.
כל החדרים מעוצבים בטוב טעם ויש בהם אוירה חמימה ונעימה. המיטות מוצעות בבדי פשתן אורגניים.
חדרי האירוח מאובזרים לגמרי וכוללים מייבש שיער, שעון מעורר, קרש גיהוץ ומוצרי טיפוח אורגניים באיכות הגבוהה ביותר.

 

פירוט – אפשרויות אירוח:
המחירים הינם לאדם.

1.אירוח מורינגה: מגורים בבתי קרקע משותפים :
חדרי שינה פרטיים בבית קרקע משותף או חדרי שינה משותפים בבית קרקע משותף.
בחדרי השינה המשותפים יש שירותים ומקלחת צמודים בתוך החדר.
בחדרי השינה הפרטיים – השירותים והמקלחת נמצאים מחוץ לחדר (אך בתוך הבית).
בבית הקרקע המשותף ניתן להתארח בחדר משותף (בין 2 ל 4 מיטות) או בחדר פרטי (מיטה זוגית אחת).

2.אירוח מגנוליה: בתי קרקע משותפים המציעים חדרי אירוח עם מקלחות מעוצבות מחוץ לחדר או בתוך החדר.
בחדרים המשותפים יש בין 2 ל 3 מיטות. ניתן להתארח בחדר פרטי או משותף ברמת אירוח זו.

3.אירוח צאלון: בקתת קוטג’ משותפת עם מספר חדרים, מקלחת ושירותים צמודים ופרטיים בתוך החדר. בכל חדר יש מיטה אחת או שתיים. ניתן לישון בקוטג’ בחדר פרטי או משותף.

4.אירוח רויאל: וילות יוקרה מפוארות ומעוצבות הכוללות 2-3 חדרי שינה. הוילות גדולות ומרווחות מאד וכוללות חלל אירוח מפנק, מטבח גדול, ג’קוזי פרטי וחבילות פינוק VIP.
הוילות מעוצבות בסגנונות שונים (איטלקי, ספרדי, מרוקאי, ניו יורקי ועוד) וממוקמות במרכז הקמפוס.

מה כולל המחיר:

המחירים כוללים פנסיון מלא (מזון אורגני, מיצים ירוקים אורגניים, מיץ עשב חיטה ועוד) ושימוש בכל מתקני החווה (בריכות אקולוגיות, תאי סאונה אינפרא אדומה, חדר כושר מתקדם ועוד)
+ סל בסיסי של טיפולים רפואיים.
המחירים אינם כוללים טיסות. ניתן להגיע למקום עצמאית.

Contact Shula in California 1-858-382-3788 (WhatsApp call  or text) or Email
[email protected]

Newsletter